Popis projektu

VIDEO

Shlédněte videa dokumentující projekty a mapující mé cesty do zahraničí. Nová videa můžete odebírat na Youtube kanálu Chemis

Václav Havel

Václav Havel je pro mě představitel hodnot a principu, za které se 17. listopadu protestovalo, proto jsem se rozhodl namalovat jeho portrét.
Je důležité si připomínat, co před 30 lety sám Havel řekl: je zbytečné malovat si minulost v lepších barvách, aby se zahnala pachuť z malosti a nesvobody přítomných časů, to o co jde, je snaha malovat ty lepší barvy nyní.

New Škoda SCALA

Když mě Škoda Auto oslovila pro svoji kampaň při predstavení nového modelu SCALA, byl jsem nadšený. Auto neslo maskování Lenonovy zdi v praze, kde vznikla i malba odkazující na filozofii modelu. Cele to přijel až z New yorku nafotit slavný fotograf Dave Krugman. Mrkněte na video!

Chemis Worldwide 4 HD

Čtvrtá kapitola mé cesty po celém světě vás zavede do New Yorku / USA. Kde jsem měl čest malovat v síňi slávy vedle writerů jako je Pose 2, Part a Flite. Také jsem udělal jednu z posledních maleb v proslulém muzeu pouličního umění 5 Points.

Chemis Worldwide 3 HD

Třetí kapitola se odehrává opět v Baton Rouge / USA.

Chemis Worldwide 2 HD

Druhé pokračování je o mém působení v Kanadském Vancouveru.

Chemis Worldwide 1 HD

První díl mapuje moji první cestu do zámoří konkrétně do USA / Louisiana / Baton rouge.

Way Out

Graffiti dokument o cestě z Prahy do Skandinávie a zpět. S dvěma přáteli, kamerou a více než 200 spreji jsme vyrazili dodávkou na měsíc dlouhou cestu. Můžete vidět známé legální místa včetně Berlínské zdi, 3D graffiti v opuštěné budově a mnoho dalších.

Chemis, old man and the sea

Inspirováno knihou Ernesta Hemingwaye

Way out movie teaser HD

Ukázka z dokumentu Way out, který je záznamem cesty po Skandinávii.

Pimp my Civic

I did few small gigs in Canada. Pimping car was one of them.

Write for freedom movie

Project Write for freedom, which took place in central and eastern Europe, aims to highlight the issue of human rights abuse by non-traditional form of graffiti.

Write for freedom trailer

Trailer k dokumentu Write for freedom – Graffiti tour za lidska prava.

Chemis with BLACK

Inspirováno Alfonsem Muchou.

Chemis na Tv nova

Reportáž z pořadu Víkend na Tv nova

Navštivte další galerie: