PRÁCE NA ZAKÁZKU

Malby na zakázku jsou nedílnou součástí mé tvorby. Od mezinárodních firem po jednotlivce nabízím svým klientům autorská i komerční umělecká díla. Do exteriéru a interiéru si můžete vybrat ze široké škály stylů, od fotorealistických maleb, přes abstraktní, 3D až po malby anamorfní (efekt optického klamu).

Exteriéry

Přirozeným prostředím pro moji tvorbu jsou venkovní prostranství a stavby. Štíty domů, průmyslové stavby a betonová oplocení mají velký umělecký nebo komerční potenciál.

Zobrazit galerii zakázek

Interiéry

Umístění v interiéru nabízí neomezené možnosti. Malba se stane v prostoru dominantou nebo přirozeným doplňkem. Mezi taková místa patří kanceláře, restaurační zařízení a bary, sportoviště a samozřejmě domácnosti.

Zobrazit galerii zakázek

Speciality

Barva ve spreji má výbornou vlastnost použití na různé povrchy, například vozidla, plátna a další materiály.

Zobrazit galerii zakázek

After opening Europe’s largest Mixed Martial Arts Facility in June of this year our company needed a Mural that would not only decorate but also enhance the atmosphere for all our members and visitors.

We were very lucky to have the Chemis  team travel over to us here in Ireland and dedicate a full week of long nights and a lot of hard work and skill to produce a Mural that not only amazed us but is still being talked about by members and visitors alike.

Not a single person visits our gym without commenting on the Mural and Chemis was excellent at taking on board our needs and ideas and creating something that is truly one of a kind.
The level of professionalism and experience was extremely high and we can’t recommend them enough.

SBG

From the first sketches we knew that there was no better choice than Chemis to fill our huge and boring office walls with life.

He topped our expectations in all regards and if we are ever in need of an exceptional streetart artist again we would not hesitate one second to give him a call. There was no visitor in our office since who has not been enthused about the murals Chemis created.“

Moritz Honig, Managing Director, Racebets

Chemis krásně navrhnul a zrealizoval kompletní design obou našich gymů. Spolupracovat jsme s ním začali již ve stádiu hrubé stavby, kdy jsme si ujasnili náš záměr a postupně se přes skici a návrhy dostali až k finálním malbám, které jsou jednoduše úchvatné a máme na ně prakticky od všech lidí co k nám chodí pozitivní ohlasy.

Spolupráci můžeme jedině doporučit, Chemis vždy dodržel všechny důležité termíny a jsme hrdí na to, že to byl právě on, kdo dal našim gymům tvář.

Pavla Kladivová, Arena Pavly Kladivové

Kontaktujte mě

Každý klient má rozdílné požadavky a představy, proto každá zakázka vyžaduje individuální přístup. Kontaktujte mě, abych Vám byl schopen poskytnout veškeré detaily a podmínky pro realizaci.

+420 607 935 068
chemis@email.cz