Fanoušci UFC?

Pokud mezi ně patříte, určitě jste slyšeli o SBG, tento světovy známý Irský gym zastupují hvězdy jako Connor McGregor. Jelikož mají takový úspěch, otevřeli novou pobočku SBG Tallaght v Dublinu. Měl jsem zcela volné ruce při tvorbě návrhu na tuto obří stěnu, kde jsem strávil 9 nočních směn z toho poslední byla 18 hodin dlouhá! Ale po těžké dřině je i těžká spokojenost. Hlavní dík patří agentuře ,Add more colors, a celému SBG týmu!

After opening Europe’s largest Mixed Martial Arts Facility in June of this year our company needed a Mural that would not only decorate but also enhance the atmosphere for all our members and visitors.

We were very lucky to have the Chemis  team travel over to us here in Ireland and dedicate a full week of long nights and a lot of hard work and skill to produce a Mural that not only amazed us but is still being talked about by members and visitors alike.

Not a single person visits our gym without commenting on the Mural and Chemis was excellent at taking on board our needs and ideas and creating something that is truly one of a kind.
The level of professionalism and experience was extremely high and we can’t recommend them enough.

SBG

Další příspěvky